Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu

  • 80 m²

Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu Bukarest ger enkel tillgång till olika sevärdheter i staden, som Maxbet, som ligger ungefär 6 minuters promenad bort. Wi Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Boendet har balkong, sitthörna och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Förutom ett komplett kök, erbjuder detta boende matplats.

Lägenheten har ett behändigt läge, 3 km från Rumäniens nationella konstmuseum och 2 km från Odeonteatern. Bukarests centrum kan nås på 30 minuters promenad. Inom 10 minuters bilresa från den här 80 m² stora lägenheten hittar du Stavropoleos-kyrkan. Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu med 2 sovrum ligger 650 meter från busshållplatsen Dumitru Marinescu och 6 km från tågstationen Norra.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu Bukarest
Iancului Mega Mall 3 Rooms
Mobilpris

Iancului Mega Mall 3 Rooms

8.6
Fantastiskt 30 recensioner
176 m från boendet
USD 105 USD 95
per natt
Spacious Zen, Smart Tv, Fully Equipped Kitchen, 70 Mp, Tichete De Vacanta, Late Check-Out Available
Mobilpris

Spacious Zen, Smart Tv, Fully Equipped Kitchen, 70 Mp, Tichete De Vacanta, Late Check-Out Available

232 m från boendet
USD 191 USD 172
per natt
Apartament Lucas Bucuresti
Mobilpris

Apartament Lucas Bucuresti

8.6
Fantastiskt 51 recensioner
246 m från boendet
USD 116 USD 104
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 08:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu?
      Populära sevärdheter nära Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu inkluderar bland annat Muzeul Naţional al Satului "Dimitrie Gusti", Carol-parken, Stavropoleos-kyrkan.
    • Har Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu en fin utsikt?
      Fönstren på Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu öppnar sig mot utsikten över staden.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Sophisticated Two-Bedroom Apartment In Mihai Bravu Bukarest

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng